• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl
 • reklama_750_120

 • Menu

  Partnerzy Mamy Na Obcasach

  Rodzinna Klubokawiarnia Praska

  RODZINNA KLUBOKAWIARNIA PRASKA to nazwa przywodząca na myśl ciepło i zapach kawy i herbaty, niezobowiązującej przestrzeni klubowej, miejsca pomocy i zajęć dla rodzin.

  Zapraszamy na nasz profil na FB

  Grupa Fundamenti

  Grupa Fundamenti jest firmą ekspercką opartą na polskim kapitale i doświadczeniu współpracujących z nią ludzi. Wyróżnia nas etyczne działanie i indywidualne podejście do Klienta, co owocuje długoterminową współpracą i doskonałymi relacjami biznesowymi. Zawsze stawiamy na efektywność i wysoką jakość usług, czym przyczyniamy się do podniesienia rezultatów biznesowych naszych Klientów.

  Fundacja A.R.T.

  Działalność Fundacji A.R.T  najlepiej oddają trzy hasła:

  #Aktywizujemy #Ratujemy #Tworzymy

  które najefektywniej opisują działania Fundacji.

  #Aktywizujemy do działania, pokazujemy jak spędzać czas z najbliższymi i dlaczego warto „komunikować się”, a nie „komunikować…”.

  #Ratujemy gdy Ty lub Twoi najbliżsi napotykają w swoim życiu problemy, w których potrzebują pomocy.

  #Tworzymy kampanie, warsztaty, które ukazują źródło problemu, na który chcemy zwrócić uwagę. Prowadzimy badania i analizy poszerzające wiedzę o problemie oraz stanowiące podstawę projektowania działań.

  Festiwal Rodziny

  Festiwal Rodziny to projekt organizowany w formie różnorodnych aktywności rodzinnych, gdzie przez wspólną zabawę uczestnicy mogą doświadczyć jak ważne jest spędzanie czasu razem- rodzinnie.

  Centrum Medyczne Fundamenti

  Centrum Medyczne Fundamenti to placówka nastawiona na jakość realizowanych świadczeń medycznych.

  To pierwsze w okolicy miejsce, gdzie o zdrowie mogą zadbać zarówno dzieci jak i starsi.

  Centrum Medyczne Fundamenti w swojej ofercie gwarantuje dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz do specjalistów.

  W Centrum Medycznym Fundamenti znajdziesz lekarzy z doświadczeniem, ludzi dla których Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze.

  Pozytywna Dyscyplina

  Pozytywna Dyscyplina jest klasyczną, rozwijaną od ponad 30 lat metodą wychowawczą – wywodzi się z psychologii Alfreda Adlera i jest jednocześnie bardzo skuteczna jak i oparta na miłości i szacunku do dziecka.

  Pomaga rodzicom zrozumieć swoje dzieci i wspierać ich naturalny potencjał wychowując na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych i jednocześnie SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami (wychodzenie, ubieranie, sprzątanie).

  Manager na Obcasach

  Portal Manager na obcasach został utworzony we współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym.
  Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.