• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl
 • reklama_750_120

 • Menu

  Partnerzy Mamy Na Obcasach

  Fundamenti

  Grupa Fundamenti jest firmą ekspercką opartą na polskim kapitale i doświadczeniu współpracujących z nią ludzi. Wyróżnia nas etyczne działanie i indywidualne podejście do Klienta, co owocuje długoterminową współpracą i doskonałymi relacjami biznesowymi. Zawsze stawiamy na efektywność i wysoką jakość usług, czym przyczyniamy się do podniesienia rezultatów biznesowych naszych Klientów.

  Centrum Medyczne Fundamenti

  Centrum Medyczne Fundamenti to placówka nastawiona na jakość realizowanych świadczeń medycznych.

  To pierwsze w okolicy miejsce, gdzie o zdrowie mogą zadbać zarówno dzieci jak i starsi.

  Centrum Medyczne Fundamenti w swojej ofercie gwarantuje dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz do specjalistów.

  W Centrum Medycznym Fundamenti znajdziesz lekarzy z doświadczeniem, ludzi dla których Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze.

  Modelarnia Kompetencji

  MODELARNIA KOMPETENCJI jest firmą ekspercką, która bazuje na wiedzy i doświadczeniu zawodowym konkretnych osób w rzeczywistych projektach doradczych i szkoleniowych.
  Wizją i celem naszej działalności jest adekwatność produktów w odpowiedzi na potrzeby Klienta, czyli przyglądamy się kulturze organizacyjnej Klienta, słuchamy, badamy i tworzymy mapę obszarów budowania rozwiązań dając realne narzędzia pracy.

  Mały Inżynier

  Mały Inżynier od lat zachęca dzieci do nauki poprzez zabawę. Budowanie robotów, eksperymentowanie, programowanie gier czy budowanie prostego robota z silniczka i szczoteczki do zębów to tylko kilka przykładów atrakcji, za pomocą których pomagamy najmłodszym rozwinąć drzemiącą w nich ciekawość świata i nutkę odkrywcy. Zajęcia Małego Inżyniera prowadzimy praktycznie w całym kraju.

  Stowarzyszenie BuggyGym

  Stowarzyszenie BuggyGym jest grupą mam, które stworzyły nową formę aktywności fitness dla rodzica z małym dzieckiem – BuggyGym. Stowarzyszenie zrzesza lekarzy, fizjoterapeutów, instruktorów fitness, pedagogów, którzy wspólnie opracowali plan treningowy ćwiczeń dla mam z wózkiem dziecięcym. Celem stowarzyszenia BuggyGym jest promowanie aktywnego rodzicielstwa.

  Przeszkoleni przez nas instruktorzy prowadzą zajęcia dostosowane indywidualnie dla matek w każdym okresie po porodzie. Dokładamy wszelkich starań, żeby ćwiczenia były nie tylko ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla matki, jak i dla dziecka.

  Pozytywna Dyscyplina

  Pozytywna Dyscyplina jest klasyczną, rozwijaną od ponad 30 lat metodą wychowawczą – wywodzi się z psychologii Alfreda Adlera i jest jednocześnie bardzo skuteczna jak i oparta na miłości i szacunku do dziecka.

  Pomaga rodzicom zrozumieć swoje dzieci i wspierać ich naturalny potencjał wychowując na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych i jednocześnie SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami (wychodzenie, ubieranie, sprzątanie).

  Fundacja Miejsce Kreatywne

  Skupia się na tworzeniu oraz promowaniu ciekawych inicjatyw, podejmowanych w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego, pobudzających kreatywność. Tworzy projekty łączące wiele podmiotów we wspólnych działaniach, ucząc współtworzenia oraz postaw obywatelskich poprzez doświadczanie pracy zespołowej.

  W projektach wykorzystujemy kompetencje i umiejętności zespołu w zakresie organizacji imprez, kreacji, promocji, komunikacji oraz produkcji materiałów audio-wizualnych mających na celu budowanie pozytywnych wzorców.

  Idea Gifts

  Idea Gifts to zupełnie odmienne spojrzenie na rynek reklamy BTL. Staramy się tworzyć i rozwijać patrząc na przyszłość i jej możliwości jak również na trendy, które dziś wyznaczają nowoczesność z praktycznym zastosowaniem.
  Głównym kierunkiem rozwoju firmy jest wsparcie Klientów z zastosowaniem upominków reklamowych odpowiedniej jakości,
  w zależności od przeznaczenia i odbiorcy, poparte solidnym przygotowaniem, rozpoznaniem rynku oraz przedstawieniem najlepszych rozwiązań.

  Akademia Krav Maga

  Krav Maga jest oficjalnym systemem samoobrony armii izraelskiej, naucza się jej jednak także w wielu instytucjach porządku publicznego w Europie, Stanach Zjednoczonych, Azji, a wreszcie w setkach cywilnych klubów sportowych.
  Krav Maga to prosty i skuteczny system samoobrony, oparty na instynktownych reakcjach, praktycznych technikach i realistycznie zaaranżowanych sytuacjach treningowych.

  Event 360

  Wyjątkowa i niezapomniana impreza to doskonała wizytówka każdej firmy – my doskonale o tym wiemy, a Państwo podejmując z nami współpracę szybko się o tym przekonają!

  Manager na Obcasach

  Portal Manager na obcasach został utworzony we współpracy z biznesowym środowiskiem kobiecym.
  Ma ona na celu integrować Kobiety Sukcesu poprzez spotkania tematyczne, networking oraz inicjatywy społeczne.

  Best Practice

  Jesteśmy firmą ekspercką, która chce się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez działalność marketingową, pr-ową edukacyjną i doradczą w zakresie efektywnego zarządzania personelem oraz kształtowania i wzmacniania kultury organizacyjnej oraz wizerunku firmy

  Fundacja Art Transfer

   

  Fundacja Art Transfer łączy w sobie trzy najważniejsze dla nas rzeczy: sztukę, edukację i rozwój.
  Uwalniamy sztukę z ram blejtramów, ścian muzeów i galerii i pokazujemy, że można się nią cieszyć i korzystać z niej w różnorodny sposób. Prowadzimy działania edukacyjne i warsztaty. Organizujemy spotkania dotyczące różnych zagadnień z zakresu sztuki, działań artystycznych, stylu, percepcji dzieł sztuki.

  Uczymy jak czerpać radość i wiedzę z działań twórczych. Odwołujemy się do:

  • Wyobraźni – doceniamy płynące z niej korzyści, ale nie wykorzystujemy w pełni jej mocy
  • Emocji – które mamy wszyscy, ale choć umiemy je opisać, to nie korzystamy z nich w procesach kreacji, tworzenia nowego;
  • Inteligencji – rozumianej twórczo: inteligencji muzycznej, przestrzennej, ruchowej a także inteligencji emocjonalnej
  • Doświadczenia – rozumianego jako zbiór własnych wyuczonych umiejętności, przeżytych wydarzeń, lekcji wyniesionych z różnych obszarów życia.

  Hołdujemy idei „człowieka poszukującego” jako kluczowego celu twórczej edukacji. Współpracujemy z artystami, historykami sztuki, kulturoznawcami , pedagogami i wszystkimi miłośnikami sztuki a także z różnorodnymi instytucjami kultury. Komercyjne działania Fundacji służą finansowaniu bezpłatnych projektów edukacyjnych, na które nie łatwo jest pozyskać środki. Nasze działania kierujemy do wszystkich grup wiekowych, od maluchów do dorosłych.