• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl
 • reklama_750_120

 • Menu

  NAJLEPSZY PRZYJACIEL KOBIECEJ CERY

 • Close up of female's hands with long red nails holding sponge and primer in bottle for make up in front of mirror in bathroom

  Na co dzień wszystkie kobiety posiadają parę podstawowych kosmetyków, bez których nałożenia nie wyjdą z domu do pracy, szkoły czy na spotkanie z koleżanką. Jednym z nich jest dobry podkład, który bez problemu dopasowuje się do odcienia skóry. Revlon Colorstay znajduje się w czołówce polecanych podkładów.

  Grunt to naturalność

  Wiele dziewczyn rozpoczynając swoją przygodę z makijażem często nie wie, na co powinna zwrócić uwagę podczas wyboru swojego pierwszego podkładu. Po pierwsze nie może być on obciążający dla skóry. Revlon Colorstay posiada wysokiej jakości składniki, które po zmieszaniu ze sobą tworzą lekki mus, który jest gotowy do nałożenia na skórę zaraz po wyciśnięciu. W swoim składzie posiada witaminy A i E, mające działanie nawilżające i kojące, a ponadto  zawiera filtry UV. Mają one za zadanie chronić cerę przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych. Revlon Colorstay zdecydowanie może być używany przez alergików i osoby posiadające cerę wrażliwą, ponieważ jest przebadany dermatologicznie.

  Odpowiedni odcień

  Podczas zakupu nowego podkładu trzeba zwrócić uwagę na odcienie. Nie może być on ani za ciemny, ani za jasny, ponieważ może powstać efekt sztucznej, a niekiedy pomarańczowej skóry. Wygląda to nieestetycznie i brzydko. Revlon Colorstay posiada bogatą gamę barw, które bez problemu można dopasować do typu posiadanej cery. Wybierając produkt, należy nałożyć odrobinę podkładu na wierzchnią powierzchnię dłoni, a następnie wetrzeć. Jeżeli nie pojawi się znaczny kontrast między skórą a podkładem Revlon Colorstay znaczy to, że odcień jest stworzony dla naszej skóry.

  Data przydatności

  Kupując nowe kosmetyki zawsze trzeba sprawdzać datę ich przydatności. Każdy typ kosmetyków posiada bowiem inny czas , podczas którego można go używać. Większość podkładów jest przydatna do około pół roku. Na każdym opakowaniu produktu Revlon Colorstay widnieje logo informujące użytkowniczkę bądź użytkownika, jak długo można go używać. Są to dwa okręgi narysowane w 3D, przypominające opakowanie od kremu, i cyferka, która oznacza liczbę miesięcy.

  Łatwa aplikacja

  Podkład Revlon Colorstay znajduje się w wygodnym, masywnym opakowaniu. Dozowanie produktu przebiega za pomocą plastikowego dozownika. Wystarczy go lekko przycisnąć, a mała ilość produktu zostanie wypchnięta pod ciśnieniem na zewnątrz opakowania. Jest on wtedy gotowy do nałożenia na twarz. Przed każdym użyciem podkładu Revlon Colorstay należy go delikatnie wstrząsnąć, aby zmieszać zawartość.

  Stworzony dla każdego typu skóry

  Niektóre produkty do makijażu są przeznaczone tylko do wybranych typów skóry, np. tłusta albo sucha. Marka produkująca Revlon Colorstay zadbała o to, aby nadawał się on do każdego typu skóry, bez względu na stopień wysuszenia. Idealnie wygładza niedoskonałości skórne, nie tworząc efektu maski. Produkt jest wydajny i trwały. Po nałożeniu pozostaje na skórze przez wiele godzin. Przed położeniem się spać należy zmyć go płynem do demakijażu lub po prostu wodą z mydłem.

  Współgra z innymi kosmetykami

  Revlon colorstay dzięki swojej lekkiej konsystencji idealnie nadaje się do łączenia z innymi kosmetykami, takimi jak krem nawilżający do cery, czy puder. Dobrze nałożone produkty nie są obciążające dla skóry ale za to bardzo dobrze ją pielęgnują i chronią w lecie przed słońcem, a w zimie przed mrozem. Podkład marki revlon colorstay zdecydowanie nadaje się dla pań w każdym wieku, o każdym typie skóry, ze względu na wysoką jakość użytych składników podczas jego produkcji.
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *