• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl
 • reklama_750_120

 • Menu

  Kwiaty czy odrobina śniegu – wybierz rolety z zimowym lub letnim motywem

 • Częste metamorfozy domu zależne od zmian pór roku mogą się wydawać kłopotliwe. Boże Narodzenie, Wielkanoc, zima, lato – raczej niewiele osób decyduje się na zmianę koloru ścian czy mebli co kilka miesięcy. Na szczęście specjaliści z Lotari znaleźli sposób na to, jak w łatwy sposób przystosować wystrój wnętrza do zmieniającej się za oknem przyrody.

   

  Zimowe dekoracje w Twoim domu

   

  Jeśli zima Ci niestraszna – na pewno myślisz nad wprowadzeniem odpowiednich akcentów do wystroju domu, nawiązujących do tego okresu. Lotari ma w swojej ofercie rolety, dzięki którym stworzysz świąteczną atmosferę. Zmiana dekoracji okien jest z pozoru drobna, ale bardzo efektowna. A to dlatego, że okna rzucają się w oczy od razu po przekroczeniu progu – warto więc wykorzystać to rozwiązanie.

   

  Gwiazdki, choinki, stroiki lub renifery – wszystkie te motywy świetnie ilustrują zimowy okres. Zimowe miesiące kojarzą się z określoną kolorystyką, lubią biel, granat, a także czerwień i srebro.

   

  Lato nie tylko na dworze, lecz także w domu

   

  Jeśli zima nie jest Twoją ulubioną porą roku, pewnie najlepiej czujesz się podczas wysokich temperatur i uwielbiasz wiosnę lub lato. Ciepłe pory roku są nadzwyczaj przyjemne, kojarzą się z wakacjami, słońcem i łąką pełną kwiatów. A to właśnie kwiaty stanowią wdzięczny letni motyw, który można wykorzystać do wystroju wnętrz.

   

  Nadrukowane, wielobarwne kwiaty rozświetlą i umają każde wnętrze. Nie musisz co dzień starać się o świeże bukiety w wazonie, żeby rozweselić dom i wpuścić do niego zieloną energię. Czasem wystarczą odpowiednie rolety! Wybierz swój wzór TUTAJ.

  www.lotari.pl

   

   
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *