• Tel.: 696 083 871  biuro@fundamenti.pl
 • reklama_750_120

 • Menu

  Buty na brzydką pogodę

 • Jesienna atmosfera przygnębia coraz bardziej. Pogoda odbiera ochotę do jakiejkolwiek aktywności. Późniejsze wschody i przedwczesne zachody słońca, nie nastrajają zbyt optymistycznie do życia. Ponadto, zwiększone opady deszczu wpływają na brak chęci do wychodzenia z domu. Jedyną metodą by się nie poddać temu zniechęceniu, są odpowiednie buty.  Gdy jesienna „plucha” odbiera nam energie, kalosze są niezbędne.

  Bardzo krzywdzące stereotypy

  mivo-jesien

  Utarło się stwierdzenie, że jeśli kobieta,  zwyczajnie „siedzi” w domu, to nie powinna o siebie dbać. Krzywdzącym stereotypem jest myślenie, że domowe obowiązki, nie wynagradzane jakąkolwiek płacą, odbierają atrakcyjność. Kłuci się to z innym, równie utartym wzorcem, że żona powinna tylko leżeć i pachnieć. Również w pieleszach domowych, odpowiednie obuwie może zawojować świat. Zapewne każda dama posiada przynajmniej jedną parę szpilek, w których noga wygląda niepowtarzalnie, ale zejście po schodach może już graniczyć ze sportem ekstremalnym.  Atrakcyjność i staranny wygląd mogą towarzyszyć każdej pani bez względu na jej role społeczną, określaną również odpowiednio dobranym obuwiem. Elegancja to już nie tylko modne ciuchy z ekskluzywnych kolekcji. Coraz bardziej liczą się dodatki. Torebki, które nie zawsze do wszystkiego pasują, są notorycznie wypierane przez  buty. To odpowiednie odzianie stóp stanowi kwintesencje współczesnej kobiecości i wyrównuje szanse.

  Elegancja w każdym calu

  Nasze społeczeństwo marginalizuje niestety młode matki i poważniejsze wiekiem, świadomie rezygnujące z pracy, na rzecz obowiązków domowych kobiety. Odmawia się im wyczucia stylu na rzecz wygody. Widok kury domowej, która w klapkach lub papuciach, biegnie do osiedlowego sklepiku po brakujący składnik do obiadu, nikogo dziś nie dziwi. Niestety takie zachowanie, o tej porze roku może skończyć się poważną grypą lub innym choróbskiem. Dużo rozsądniejszą wersją jest wybór łatwych do zaaplikowania na nogi, eleganckich i nieprzemakalnych kaloszy.

  Współcześnie, zostały one już całkowicie odczarowane od dawnego postrzegania ich jako butów do pójścia w pole lub do obory. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala czuć się kobieco i modnie, nawet podczas jesiennej, depresyjnej pogody. Dzięki nim, szybki spacer z psem w porze deszczu, nie musi być koszmarem. Pomogą w unikaniu upadków w kałuże i niestabilnych ślizgów na liściach rozkładających się w błocie.

  Komfort i moda

  Co jak co, ale buty, to ważna sprawa. Pomagają zachować równowagę i przetrwać ciężki dzień. Gdy nie są odpowiednio dobrane, skutecznie psują humor i demotywują nasze wszelkie działania. Mogą narazić się nas na śmieszność. Posądzić o brak gustu i zainteresowania modą, a nawet narazić na kontuzje. Naturalną jest chęć unikania takich sytuacji. Ludzie potrzebują czuć się modni i podziwiani. Nasza wygoda dodaje seksapilu, a dowolne buty z kolekcji takich marek jak Hunter, Crocs, Melissa czy Gant na pewno pomogą uwydatnić  elegancje kobiety, która zdecyduje się je nosić. Dzięki nim, komfort i moda idą w parze jak dwa buty z jednego pudełka.
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *